wtorek, 12 września 2017

Bazarki są najlepsze!

Zakończyły się kolejne bazarki - część z Was też brała w nich udział, co bardzo mnie cieszy :) czas na prezentację zdobyczy!

Miejsca na regałach nie przybywa, ale zawsze można trochę zwolnić oddając książki, ruch więc jest. Może w Burasku, a może na kolejnym bazarku pojawią się "Dom na wzgórzu", a także "Nadzieja czerwona jak śnieg" i "Smocze koncerze" Sawickiego.
Ale do rzeczy.
Znów w oko wpadło parę pozycji, zwłaszcza że ten bazarek był dla Fundacji ważny i konieczny.

Oto stosik:


Rafał Dębski - Łuna za mgłą. No bo jak to, książki Rafała nie wziąć. Pierwsza część - "Światło cieni" już w drodze, razem z nowszą powieścią, "Ramię Persuesza. Z głębokości". Szykuje się duża dawka świetnego scifi.

Robert E. Howard - Conan Droga do tronu. Howarda oczywiście, ale ta okładka!

Puszkin - Eugeniusz Oniegin w oryginale, czyli jak utrudnić sobie lekcje ;)

Jonathan MIller - Spór z McLuhanem - bo McLuhan był dla mnie odkryciem w późnym ogólniaku, więc może i dyskusja z nim będzie ciekawa


Robert E. Walters - The Nuclear trap. An Escape Route - rozważania geopolityczne z ciekawą okładką

Tadeusz Czarnecki - Szach i mat - podobno jedna z obszerniejszych i bogatszych pozycji o grze w szachy

Władysław Kozaczuk - W kręgu Enigmy - po kolejnym brytyjskim dokumencie brytyjskim kompletnie pomijającym Polaków (pomyślałby kto, że to dziewczyny z Bletchley Circle rozszyfrowały Enigmę) chciałem konkretniej zgłębić temat

Juliusz Rómmel - Za Honor i Ojczyznę. Wspomnienia generała, zresztą dalekiego krewnego. Do biblioteczki historyczno-wojskowej.

A Wy, coś upolowaliście? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz